2012 m. birželio 30 d., šeštadienis

FOTOSESIJA: Justina II

Sveiki, skaitytojai! Dar praeitos fotosesijos įraše keiksnojau lietų ir žvarbų orą. Tačiau šiandieną oras tikrai lepina mus! Drįčiau teigti, kad net truputėlį per daug... Na žodžiu. Šiandien apturėjom fotosesiją su Justina! Tai va! Kaune buvo nenormaliai karšta, todėl visą dieną vaikščiojom pusiau gyvi ir ieškojom bet kokio pavėsio... Todėl šioje fotosesijoje atsiskleidžia du kontrastingi "pasauliai", vienas- šviesus ir kupinas gamtos žalumos, kitas- šaltas ir paslaptingai niūrus... :)

Šiaip, buvo labai smagu! Prisijuokėm, pakalbėjom, na ir suprantama pasifotografavom! Taigi, rezultatas kaip visada- apačioje.
Nepatingėkit pakomentuoti, o jeigu labai patiko - spustelėkite apačioje esantį mygtuką "patinka", arba dešinėje esantį mygtuką "prisijungti prie svetainės" . Ačiū!
DSC_0342DSC_0330

DSC_0187

DSC_0286

DSC_0197

DSC_0266

DSC_0240

DSC_0293

DSC_0021

DSC_0333

DSC_0032

DSC_0304

DSC_0017


Ačiū už dėmesį! Kita fotosesija... kitą savaitę? Tačiau visdar neturiu modelio! Todėl rašykit man, kas norėtų papozuoti!


Iki. :)

24 komentarai:

 1. labai gražios nuotraukos! Jauniau, tu vienas iš mano mėgstamiausių fotografų! kaip tik dabar galvoju kokį fotoaparatą pirkti ir vienas iš variantų buvo nikod80! šaunuolis!

  AtsakytiPanaikinti
 2. kaip tuos dumus padarei?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už komplimentą! Na, dėl fotoaparato patarčiau nesusidaryti klaidingos nuomonės.Labiau derėtų atkreipti dėmesį į objektyvus, o ne patį fotoaparatą. :)
  Jeigu irgi domina žmonių fotografija, tai siūlau rinktis 50mm objektyvą! Tikrai apsimoka, ir nėra labai brangus. :)
  Sėkmės renkantis!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonime, dūmų kamuoliukai. Uždegi ir jie dega skleisdami įvairių spalvų dūmus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš net nežinau dievinu fotografiją bet tik prieš kelius mėnesius pradėjau eiti į ' burelį ' kuris kaip ir baigėsi dabar tai kitais metais kai kesiu mokyklą eisiu į kitą labai nekantrauju bet tuo pačiu ir noriu naujo fotoparato bet kolkas labai daug apie fotografija, ir fotoaparatus neišmanau. O tu Jauniau, lankei kokį burelį ar savarankiškai mokeisi?

  AtsakytiPanaikinti
 6. kokie modelių reikalavimai? kokio ieškai?

  AtsakytiPanaikinti
 7. iš kur gauni tų dūmų kamuoliukų??

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonime nr.1- O, puiku! Spėsi dar susipažinti, svarbu būtų užsidegimas. :) Aš asmeniškai jokio būrelio nelankiau, viską mokinausi savarankiškai. Nors, tiesą pasakius, čia nelabai yra ko mokintis... :) Darai kol kažkas panašaus gaunasi į tai ką nori padaryti ir viskas. :D na, rimtesnį fotoaparatą nusipirkus-(ęs) turėsi pramokti visus tuos techninius dalykėlius, bet ten yra laaabai lengva. :) Kad ir neturi labai gero fotoaparato siūlyčiau vistiek praktikuotis po truputį, gal iš pradžių pafotkink gamtą, peizažus ir panašiai, kad pajaustum kaip reikia viską sutalpinti ir panašiai. Na, ir kitas dalykas tai (kurį jau kaip matau darai!:D) Tai stebėti kitų fotografiją, mąstyti ką tavo nuomone šitoj nuotraukoj padarė blogai, kaip darytum pats(i) ir pan... Tie būreliai man atrodo nėra kažkoks labai jau wow dalykas.. Na nebent pradžioj, kol susipažinsi su fotoaparatu ir jo funkcijomis. Bet jau toliau eina vien savarankiškas darbas kurį pačiam ir tenka išmokti. :) Klausk dar, man smagu atsakinėti į tokius klausimus! :D
  Anonime nr.2- visokių! :) Svarbiausia, kad BŪTŲ noras fotografuotis ir užsidegimas (kad nereikėtų kaip malkos statyt "padėk ranką ten ir ten" ir pan.) ir kad laisvai žmogus jaustųsi prieš kamerą. :)
  Anonime nr.3- dabar jau nelabai atsimenu, nes tikrai senai pirkau... Buvau kažkada išknisęs bet vėl pamečiau nuorodą :D googlėj pabandyk paieškoti spalvoti dūmų kamuoliukai ar kažkaip pan, turi išmesti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jetau Jauniau tu toks fainas! viską taip išsamiaiai atsakai! rašo 7,11 komentaro anonimas hahaha!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Jauniau, ši fotosesija buvo kiek kitokia nei visos!:) anksčiau visur kartojosi ir pozos, ir tiesiog pats fotografavimas. Ir dar, radai puikų modelį! Ir idėjų kaip matau, vis atsiranda:)
  Taip ir toliau, Jauniau!:))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Puikiai tai darai! Nenustok :))

  AtsakytiPanaikinti
 12. Kokioj vietoj fotkinta pirma ft? :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. kaip fotografe fotografui sakau-saunuolis!

  AtsakytiPanaikinti

Pakomentuok!