2012 m. liepos 6 d., penktadienis

Fotosesijos VIDEO: GRETA!!

Sveiki, mieli blogo skaitytojai!!!! Tai va, šiandieną apturėjom labai šaunią fotosesiją su Greta! Į pagalbą mums atėjo padėti kita Greta! :D Tai va, buvo LABAI karšta diena. Siaubingai (Greta dabar sako: ŽIAURIAI karšta diena!) . Bet nepaisaint to, buvo labai smagu! Padarėm fotosesiją, ir.... Pirmąkart gyvenime padarėm FOTOSESIJOS VIDEO! Su paruošiamaisiais darbais, kadrais iš fotosesijos ir taip toliau! Tai va! Žiūrėkit, komentuokit ir... Laukit rytojaus, nes rytoj... Įkelsiu nuotraukas iš fotosesijos!

Tai va, žiūrėkit video, švęskit Mindaugines (:D:D:D) ir džiaukitės vasara (ką mes dabar ir darome!)


IKI!

Gretos fotosesija! Paruošiamieji darbai ir kadrai iš fotosesijos! from Jaunius N on Vimeo.


P.S. Siūlau video langą atsidaryti naujame lange ir pasirinkti "HD" kokybę!

12 komentarų:

 1. nais ęęs, jauniau:D
  smagu stebėt, kaip vyksta darbas:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įdomu man, kuriuo režimu fotografuoji dažniausiai? :)) Ir dar - kuo keliavot, nes atrodo, nemaži atstumai nukeliauti? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jeigu čia buvo bandymas suvartyt, tai atsakymas į tavo klausimą yra ne, auto nefotografuoju. Jeigu normalus klausimas- dažniausiai fotografuoja A, nusistatęs 1.8, kad išplauktų fonas gražiai. Pėstute :) nemaži atstumai, bet tarpe jų buvo Gretos namai, tai grįždavom ten pailsėt...

   Panaikinti
  2. Bandymas suvartyt? Tikrai ne. :) Tiesiog įdomu ar daugiau darbo palieki automatikai, ar stengiesi kuo įmanoma įtakoti galutinį rezultatą savarankiškai keisdamas išlaikymą, diafragmą, ekspokorekciją. :)

   Panaikinti
  3. Kaip jau minėjau dažniausiai fotografuoju su diafragmos prioritetu nusistatęs 1.8, o išlaikymą jau palieku fotoaparatui. :) Neturiu laiko žaisti, kai reikia fotografuoti žmogų. Žaidimams su Manual'u pasilieku laiko kai fotografuoju gamtą, macro kadrus ir panašiai.

   Panaikinti
 3. super Jauniau :) Justina J.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Justina, ačiū! Tikiuosi, kad čia tikrai nuoširdi nuomonė o ne stengimasis pakelti ūpą... :D Nors, kad ir kaip čia daugeliui nepatiko man, tiesą pasakius, ši fotosesija tikrai smagi ir įdomi buvo.

   Panaikinti

Pakomentuok!