2012 m. liepos 18 d., trečiadienis

new opportunities reached my home

Sveiki, skaitytojai! Taai va. Pagaliau, pagaliau, pagaliau! Sulaukiau savo naujojo šeimos nario. Skubu supažindinti, su objektyvu nikkor 50mm 1.4D! Šį šaltą ir niūrų rytą išgirdau kieme lojantį šunį. Ir pirma mintis buvo "kurjeris". Pasirodo neklydau! Tiksliai apskaičiavau, kad šį trečiadienį turėtų mane pasiekti naujasis objektyvas ir taip įvyko. :)) Pasirašęs perdavimo dokumentus skubiai nulėkiau į šiltus namus. Griebiau žirkles, ir pradėjau išpakavimą! Ir štai, po kelių brūkštelėjimų su žirklėmis, objektyvas jau mano rankose.
Untitled-1
Nieko nelaukęs uždėjau jį ant fotoaparato ir pasileidau į kiemą padaryti keletą "TEST" kadrų. Suuuuper! Kokybė- tobula, bokeh- dar tobulesnis, o aštrumas... ir tas 1.4 skaičiukas taip maloniai atrodo ant nustatymų ekranėlio!

Tai va, žemiau dalinuosi keliais test kadrais! Jokios idėjos ar kažko kito nėra, tiesiog norisi parodyti ką gali naujasis daikčiukas. :))) Laukiu nesulaukiu kada galėsiu jį išbandyti ant žmogaus, turėtų gautis dar geresni rezultatai.

P.S. Nuo šiandien bandysiu į blogą dėti didesnes nuotraukas, kad Jums, mielieji skaitytojai, būtų dar patogiau jas peržiūrėti!

DSC_0001

DSC_0009

DSC_0036

DSC_0046


Tai va, kaip ir viskas! Na, o dabar laukit fotosesijų, nes greitu metu jų bus ne viena ir ne dvi!


Iki!

8 komentarai:

 1. ojėj, laukiu nesulaukiu portretų!

  AtsakytiPanaikinti
 2. kiek tau šitas žaisliukas kainavo?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip gražiai plauna! :)) Kaip kokybė ant maksimaliai atviros diafragmos?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Viskas ore. :) Tikėjausi, kad bus labiau išplaukęs vaizdas ir ne toks aštrus tačiau gerokai klydau :) ir prie 1.4 labai aštrus ir ryškus! Tikrai jaučiasi kokybės skirtumas nuo 1.8 :)

   Panaikinti

Pakomentuok!