2012 m. liepos 21 d., šeštadienis

PHOTOSHOOT: Searching for life destination with Erica

Sveiki, skaitytojai! Vakar su Erika darėm labai ilgai planuotą fotosesiją. :)) Pagaliau prieš porą dienų sudėję visus taškus ant i nusprendėm, kad viskas, darom fotosesiją rytoj t.y. penktadienį! Susižiūrėję traukinių tvarkaraščius 8 ryto mes jau buvom pakeliui į Kauną, o po gerų dešimties atvykimo minučių jau sėdėjome traukinyje Kaunas-Vilnius! Linksmai paplepėję, pavartę VOGUE žurnalą ir aptarę kitų žurnalo fotografų darbus atsidūrėme Vilniuje. Mūsų pirmoji sustojimo vieta- Vilniaus tarptautinis oro uostas! Susiradę traukinį į oro uostą ir sumokėję dulituspem mes jau buvome pakeliui į oro uostą. Iš šono atrodėm gana keistai: kol kiti žmonės su savimi turėjo santūrius lagaminus mes nešėmės belenkiek maišų ir labai ryškią Erikos tašę (koks metras ant metro. :D). Tai va, atvykę į oro uostą patraukėm tūlikų link kur Erika persirengė ir pasiruošė pirmiesiems kadrams. Tiesą pasakius, jauduliukas augo, nes nežinojom kaip reaguos į mūsų tokį planą apsauga. Nes tarkim Londone oro uoste fotografuoti griežtai draudžiama... Bet. Čia ne Londonas! Puikiai pasidarbavom, nors apsaugos darbuotojų matėm kokius 10 tačiau jie nieko mums nesakė! Pritraukėm kitų keleivių dėmesį kurie smalsiai į mus žiūrėjo ir stebėjo mūsų darbą... :) Po fotosesijos oro uoste patraukėm į miestą. Mūsų nelaimei pliaupė kaip iš kibiro.... Tačiau mes nebūtume mes. :D Išsitraukėm skėtį ir pleduką(mano skėtis:D) ir... Darėm kadrus kur tik išėjo! Nors nuotraukose to nesimato, tačiau 80% iš šitų padarytų kadrų dar turėtų prisidėti ir lietus. :D Na bet nieko, jokių nelaimių nenutiko (kolkas...). Žodžiu, apėjom kelias vieteles, dažnai stovėjom laukdami kol nustos lyti, valgėm... Buvom nufotografuoti kažkokios moters su telefonu:)))) Nu jo, mes su Erika tai kieti, bet tiek dėmesio nesitikėjom, kai ji priėjo prie mūsų stotelės (laukėm autiko) ir pradėjo mus fotografuoti su blykste.... :D Tai va, taip ir atėjo metas keliauti namo. Pavargę nusipirkom bilietus į Kauną ir šiltai sėdėdami traukiny kimšom maistą iš MC:D Pasisotinę nusprendėm pradėti atrinkinėti nuotraukas per mano laptopą. Tačiau:)))))) Kadangi beveik visą laiką kuprinė (kurioje buvo laptopas :))) ) prastovėjo lietuje... Kompas paveikė porą minučių ir išsijungė. :D Aš žiauriai puoliau į paniką, bet Erika sakė išdžiovint ir įjungt daug vėliau! Tą ir padariau. Palikau šiltoj katilinėj per visą naktį, ryte prapučiau fenu ir... Štai dabar iš jo ir rašau. :D Tai va, tokia mūsų kelionė su nuotykiais. O apačioj... Neįprastai daug nuotraukų (net 22!). Labai laukiam komentarų! Na, ir pasekėjų!
DSC_0011

DSC_0022
DSC_0044
DSC_0037
Untitled-1
Untitled-3
DSC_0142
both

DSC_0157
DSC_0217
DSC_0219
Untitled-2
DSC_0220
DSC_0227
DSC_0243
DSC_0254
DSC_0288
DSC_0292
DSC_0315
DSC_0317
DSC_0326

Ačiū, kad skaitot. Tikiuosi, kad patiko. :)

49 komentarai:

 1. Jauniau, matau kaip tobulėji, tu šaunuolis, siek savo tikslų!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Trečioje nuotraukoje nuo apačios galėtų nebūti sionas paliktas ant kėdės. Pirmame įspūdy (bent jau man) pasirodė kad mergina sėdi išsiskietusi. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turi gerą akį! Aš irgi tą pastebėjau. :) Bet suprask, lijo NESVEIKAI, nebuvo kada daryti daug kadrų, padarėm porą ir lindom po skėčiu.. kitąkart pasitaisysim. Ačiū už tikslingą pastabą!

   Panaikinti
 3. kad ir kaip bandžiau žiūrėti tą trečią nuotrauką nuo apačios, bet deja man niekaip nepasirodė kaip prieš tai rašiusiam komentatoriui, sveikinimai Jauniau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, kiekvienam skirtingai bet šįkart tikrai su juo galėjau sutikti :) ačiū

   Panaikinti
 4. Šios tikrai super!

  G

  AtsakytiPanaikinti
 5. Spalvingai grazios nuotraukos:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Va sita fotosesija, mano nuomone, ryskiai skiriasi nuo pries tai buvusiu...nors ir kitos buvo grazios, taciau sita jau dug labiau primena profesionalia...saunuolis!!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kaip profesionaliai! Labai ryškus progresas geryn. :)Sveikinimai, Jauniau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jauniau, aš dar kart noriu padėkot ir kartu pasidžiaugt, mano nuomone, puikiu rezultatu, buvo labai smagu įsijaust į modelio vaidmenį, keep goin' man!:)

  AtsakytiPanaikinti
 9. patiko, gražūs vaizdai, ir panelė super :))
  PS: 1.4 stiklą naudoji ? :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. nu puiku ! Justina J.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Aš negaaliu, tu taip nerealiai fotografuoji! Šis modelis taip pat nuostabus! O nuotraukos nesveikai geros!+++

  AtsakytiPanaikinti
 12. Jauniau, stebiu tavo blog'ą seniai. Tu taip ryškiai tobulėji. Šaunu,kad taip stengiesi ir,kad mes matome tokius rezultatus. Lygis su lig profesionalo! Perfecto!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Stengiuosi, labai. :) Labai džiugu, kad tame matosi rezultatai. Ačiū!

   Panaikinti
 13. Labai labai gražu! Visos fotosesijos buvo geros, bet šita aukščiau visų keliais dideliais žingsniais. Sveikinu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Opaaa, sveikinu, Jauniau! LABAI gražu! Tikrai gražiausi tavo darbai :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. man, kaip ir daugeliui, sita fotosesija tikrai ateme zada ir mintyse kartojau WOOOOOW..tikrai labai skiriasi sis darbas nuo ankstesniuju ir del to labai dziugu! Man asmeniskai kitose fotosesijose pritrukdavo modeliuose kazko, o sikart..modelis savo darba, kaip ir tu, atliko PUIKIAI! aplodismentai :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. man, kaip ir daugeliui, sita fotosesija tikrai ateme zada ir mintyse kartojau WOOOOOW..tikrai labai skiriasi sis darbas nuo ankstesniuju ir del to labai dziugu! Man asmeniskai kitose fotosesijose pritrukdavo modeliuose kazko, o sikart..modelis savo darba, kaip ir tu, atliko PUIKIAI! aplodismentai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, aš šia irgi labai patenkintas... Ačiū!!!

   Panaikinti
 17. Jergutėliau! :D Šaunuolis tu, sveikinu! Laaabai gražu, super, spalvos labai gražios. O ir modelis nusipelnė pagyrų, labai graži ir stilinga panelė :) Tiesiog VAU!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Agne, ačiū labai, labai!! Taip, modelis tai tobulas!:3

   Panaikinti
 18. Nuotraukos superinės, spalvos gražios, bet, mano manymu, dauguma jų taip peršviestos, kad net akis kerta :) jeigu objektyvas toks šviesus, tai patariu naudoti kitą diafragmą ;) jeigu čia kaltas Photoshop'as, tai patariu taip nepersistengti :) o šiaip puiku!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, diafragma naudotis moku :) O dėl peršviestumo... Aš, tiesą pasakius, to nematau :) Darau kaip sugebu ir tiek. Ačiū už komentarą (;

   Panaikinti
 19. Labai gražūs darbai. :) Ypač labai patiko šita > http://farm9.staticflickr.com/8011/7614648362_03ecaf3bf1_b.jpg nuotrauka.
  Respect. :)

  AtsakytiPanaikinti
 20. kokios šaunios nuotraukos! peržiūrėjau visą Tavo blog'ą. Sveikinu, turi naują sekėją! :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!!! LABAI malonu! Kiekvienas sekėjas man yra tarsi naujas draugas. :)

   Panaikinti
 21. Manau, perdaug redagavimo, bet čia tik mano suknista nuomonė

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tavo suknista nuomonė yra tavo, todėl nesiginčysiu :D

   Panaikinti

Pakomentuok!