2012 m. liepos 31 d., antradienis

Many ways to keep ahead with Martyna

Sveiki, skaitytojai! Šiandien su Martyna bei videopagalbininke Agne (Jos blogas čia: http://agnesblogas.tumblr.com/, kuriame greitu metu pamatysit ir šios fotosesijos video!) padarėm tokią paprastutę bet mums labai jaukią fotosesiją! Daug pasakoti nereikia, tiesiog buvo smagu ir įdomu fotografuoti Martyną! Na ir žinoma buvo labai smagu stebėti žmonių reakcijas kai jie pamatydavo žavios merginos siluetą, o jai atsisukus pasirodydavo kažkoks keistas monstas su dryžiais ant veido! Vienoj vietoj taip žvengėm, kad siaubas! Išgąsdinom moterį... Per dieną numynėm apie 35-40km, bet laimingi ir sveiki vėliau pasiekėm savo namus! Na, o fotosesijos idėja... Nežinau, susigalvokit ją patys! Čia jų, kaip pamatysit, gana daug. Todėl tikimės, kad iš jų atrasit bent vieną kuri Jums patiks!

Labai laukiam komentarų! Na, ir pasekėjų!


Gero ir įdomaus žiūrėjimo!

Untitled-4DSC_0223

DSC_0316

Untitled-3

mirror, mirror...

Untitled-1

two faces.

DSC_0171

DSC_0124

DSC_0072

DSC_0068

DSC_0103

DSC_0307

DSC_0142


DSC_0294

Untitled-2


36 komentarai:

 1. Labai zavi fotosesija! kur randasi ta vieta is pirmuju foto?:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Važiuojant link Kazliškių kaimo (foteliukas netoli Kazliškių estrados, kur vyksta baltos naktys. Dairykis prie kryžiaus!) O tas vagoėnėlis tai toliau, tokiam kieme stovi. Po kaire žvalgykis ir tikrai pamatysi. :) Ačiū!

   Panaikinti
 2. Labiausiai patiko nespalvotos nuotraukos su veidrožiais, kažką panašaus ir norėjau pas tave kada nors pamatyti )) nu modelis paprastas,vietos matytos senesnėse fotosesijose, dūmeliai vėl kartjasi, kelių nuotraukų galėjai ir nedėti, bet šeip smagu, kad pradedi kažką daryti naujo su nuotraukom )) Greta.K

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vietų naujų nesugalvosi gyvenant šitam kaime, bet visada įmanoma jas pateikti iš kito kampo. Tikiuos, kad tai ir paavyko. :) Ačiū :)

   Panaikinti
 3. nu jokšikšmakš :D Dar šiandien pamčius kažkokią Martynos nuotrauką, pagalvojau sau, kad visai kietai būtų jei Jaunius padarytų jei fotosesiją :D Pyyst ir yra :D Šaunuoliai !! labai gražiai čia! Nuotraukos ir modelis nuostabūs :) Diana.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hahahah, Dianėle aš Tavo mintis skaityt išmokau! :D Žinai, sėdžiu, girdžiu, Diana galvoja... Iškart už telefono ir rašau Martynai: Viskas, darom fotosesiją! :D O šiaip tai didelis ačiū, tikrai stengiuosi.. :)

   Panaikinti
 4. Labai gražios foto!!
  Man vienas klausimas jau labai ilgai neduoda ramybės, kur perki tuos dūmus? :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū! http://www.pirotechnika.lt/fejerverku-parduotuve/kiti.html

  AtsakytiPanaikinti
 6. Liuks darbelis! Naaa, bet vis tiek, kaip bebūtų gražu, mano favoritė ankstesnioji fotosesija :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nėr ko norėt, kad kiekviena fotosesija būtų už kitą vis geresnė :) tas labiausiai ir užknisdavo kai būdavo Justės fotosesija ir visi visur karksėjo "gerai, bet ne taip kaip Justinos" dabar bus su Erika.... Tobulėjama nėra taip sparčiai. Ačiū. :)

   Panaikinti
  2. Jaaauniau, sakiau, kad šita irgi liuksinė :)taip, kad baigi nervuotis ir eini galvot naujų idėjų savo tobulėjimui! :D

   Panaikinti
  3. Nu blemba, nei aš nervuojuos nei ką :D Tik konstatuoju faktą. :)

   Panaikinti
  4. Lyginimo su kitom fotosesijom, manau, niekada neišvengsi. :)

   Panaikinti
 7. Labai gražios ir įdomios nuotraukos! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Bendrai - gražu, bet tie efektai kai kuriose nuotraukose gadina viską. Pvz "two faces". Merginukės veidas gražus, jis lyg ir nuotraukos esmė, bet tu jį visiškai paslėpei po išdeginimais. Ta idėjų krūva vienoj vietoj irgi ne pats priimtiniausias sprendimas, manau. Smagu, kad didesnes nuotraukas dedi - smagiau žiūrėt. :))

  p.s. nepriimk visko labai asmeniškai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Efektai tos nuotraukos neišdegino, tai padarė natūralus apšvietimas. Tai ir buvo "mažytė" idėja, kad viena pusė veido būtų labai šviesi, o kita- tamsi. Manau tai ir pats komentaras po nuotrauka pasako. ;)

   Panaikinti
  2. Manau idėja būtų daug aiškesnė, jei būtų tik dešinioji nuotrauka, nes dabar tai kairioji nuotrauka nepapildo, nepaaiškina nieko. :)

   Panaikinti
 9. Man be galo patiko nuotraukos, kur mergina su kareivio apranga ;D
  Žinoma, visos nuotraukos žavios. Bet kažkodėl užkabino labiausiai būtent šios nuotraukos:}}
  SUPER, Jauniau :>

  AtsakytiPanaikinti
 10. Jauniau, dievinu tavo nuotraukas ♥___♥ negalvoji, sieti savo ateities su fotografija? :o

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nope. Galvoju apie visiškai tris skirtingas profesijas, bet nė į vieną iš jų fotografija neįeina. Nors kas čia žino, kaip gyvenime susiklostys. :D

   Panaikinti
 11. Jauniau, man tai kilo klausimas, kiek už fotosesiją imi. :D
  nuotraukos, super! žiūriu žiūriu ir niekaip atsižiūrėti negaliu. baltas pavydas merginoms dėl tokių nuotraukų ir dėl tokio fotografo kaip tu. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Neimu pinigų už fotosesijas. Nebent dalinamės transportą per pusę su modeliu jeigu važiuojam į kokį Kauną ar Vilnių :)
   Ačiū labai!

   Panaikinti
 12. Tikrai gražios nuotraukos, ir tų efektų man asmeniškai visai ne per daug, jie tik suteikia originalumo;) tačiau norėtųsi, kad nuotraukos (ar bent jau fotosesijos) turėtų kažkokią mintį/simboliką. Dabar daug tokių 'fotografų', darančių gražias ir kokybiškas, tačiau vienodas nuotraukas. Linkiu atrasti savo stilių, kažkokią tematiką, o ne tik 'atėjau, pamačiau, nufotkinau' :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, bent jau pastarosiose fotosesijose minčių ir idėjų tikrai yra pritaikyta. Šioje taip pat. :) Aerodromas, kareiviškai apsirengusi mergina atliekanti užduotis ir pan. Ne idėja? :) Taip pat ir su Greta bei Erika. Jeigu žmonės jų nemato, tai jau nėra mūsų problemos. ;) ačiū už nuomonę (;

   Panaikinti
  2. Matau matau tą mintį, kad mergina, aerodromas, bet norėtųsi kažko gilesnio... na, čia tik mano asmeninė nuomonė :)

   Panaikinti
  3. Pateikiu tai ką pavyksta įgyvendint :) Nesilygiuoju į jokius profus ar ką, tai ir darbai atitinkami :)

   Panaikinti
 13. O galėtum, potencialo tikrai turi :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Labai gražios nuotraukos!
  O kokiu būdų galima įsigyti tuo dūmus?

  AtsakytiPanaikinti
 15. Laabai grazios nuotraukos! Norejau paklausti ar tie spalvoti kamuoliukai dujiniai vadinasi Traškantys kamuoliukai Merkury ? Atsidariau ta puslapi,bet nesuprantu kurie ten tie kamuoliukai? Beja, ar ten galima pasirinkti perkant tu kamuoliuku spalvas? Dekinga.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Labukas! Ačiū už teigiamą įvertinimą. :) Pavadinimas... hmm, kiek pamenu, tai jie vadinasi tiesiog "dūmų kamuoliukai" ir kai pirkau juos, tai jie buvo supakuoti po šešis, spalvų pačiam, deja, neteko pasirinkti. :)

  AtsakytiPanaikinti

Pakomentuok!