2012 m. rugsėjo 2 d., sekmadienis

Fire games with Lina

Sveiki! Kaip ir žadėjau šiandien dalinuosi Linutės naktine fotosesija. :) Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš kelias dienas kalbėjom apie viską ir ji užklausė ar dar kažką vasarą fotografuosiu. Nors mano noras tai daryti jau buvo arti tingumo ribos, netyčia Linai užsiminiau, kad galėtume kažką pabandyti! Kiek mum minčių tik nekilo. :D Ir raudonkepuraitė miške, ir bomžė ant suoliuko (:DDDDDD), tačiau apsistojom ties šia- naktinė fotosesija Kazlų Rūdoje ir aplink ją. :) Lina dėvi Mano, Rūtos, Gretos ir Gabijos pastangomis suklijuotą suknelę (kuri labai plyšo:D). Tai va, smagiai praleidom paskutinį vasaros vakarą važinėdami aplink susigalvotas vietas ir darydami naktinės fotosesijos kadrus. Visko buvo, ir vėjas žiebtuvėlius užpūsdavo, ir suknutė suplyšdavo ir dar visokių juokingų dalykų nutikdavo tačiau kažką visgi padarėm. O tą kažką galite pamatyti ir Jūs apačioje. Na ir žinoma, tradicija tapusi frazė "nepamirškit palikti komentaro arba tapti sekėju!" Tai tiek!
Photobucket
Photobucket

Photobucket


Photobucket

Photobucket

Photobucket


Photobucket

Photobucket

Photobucket

Linos playboy dezodorantas + žiebtuvėlis = pajuodę pirštai. :DPhotobucket

Photobucket

Photobucket


Photobucket

Photobucket

DSC_0077


PhotobucketTai šiam kartui tiek, ačiū, kad stebėjot. :)


43 komentarai:

 1. Atsakymai
  1. Ačiū! Man jis irgi patinka! O kol padarėm tai siaubeli.. Linutės visi piršteliai pajuodę buvo. :D

   Panaikinti
 2. labai pavykus fotosesija!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu tikėjausi kažko WOW. nusivyliau

  AtsakytiPanaikinti
 4. is tavo komentaru tikėjausi kazko ziauriai ziauriai gero :D Foto keistos, panelei netinka toks makijažas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Keistos..? Galima argumentuoti? :D lol, kiek aš jums kartoju, norit profesionalių nuotraukų tai žiūrėkit į profesionalių fotografų darbus ir grožėkitės. :D O mes nei dirbam čia nei ką, tik šiaip leidžiam laisvalaikį eksperimentuodami. :)

   Panaikinti
 5. NIIICE! Pagaliau išvydom. Linutė geras modeliukas, labai:o patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kažkas naujo ir nematyto. :) Man labai patinka. :) Sėkmės ir toliau fotografuojant.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kažkaip negalėčiau pasakyti, kad labai įspudingi darbai, žaviausi darbai man tavo pirmieji, su Stefanskyte ir Justina, o Linos akys visur turi tą patį blankų jausmą ir veido išraiškos keičiasi tik vizualiai, neturi jokio 'kabliuko'. Dar nepatiko nuotraukų kokybė ir ryškumas, suprantu, kad naktinė fotosesija yra sunki ir padaryti ja super gera taip pat sunku, bet kartais reikia prisimerkti ir akim dafokusuoti visa nuotrauką, kad įžvelgtum bruožus:D ateityje dar tikiuosi kokios nors tavo bombinės fotosesijos! good luck!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Visų pirma tas šaltumas ir blankumas buvo pati Linos idėja. :) Manau, kad ji puikiai tai ir įgyvendino, būnanti tokia "no emotions" merginukė. :) Kaip iš pirmosios naktinės fotosesijos tikrai nori perdaug, nes abejoju, ar kažkas darydamas pirmą naktinę fotosesiją ją padarė tobulai. :) Bombinės nebus su tokiais tavo nuostatais. :D iki. ;)

   Panaikinti
  2. No emotions cia neatsiskleidzia... Cia nemokejimas atskleist emotions. Zmogus parase labai gera komentara, tiesiai i 10, o tu ant jo pyksti, vietoj to, kad paklausytum.

   Panaikinti
  3. Na, tai jau reikia su Linute aiškintis ar ji atskleidė tas emocijas ar ne. :D Nepykstu, nes tu tikrai turbūt manęs pikto nesi matęs, tiesiog atskleidžiu faktus. ;)

   Panaikinti
  4. Išmok priimt kritiką ir nedrąskyk akių. ;)

   Panaikinti
  5. :D išmok rašyti savo vardu, o ne anonimo. :)

   Panaikinti
 8. linkiu tau atrast savaji fotografavimo stiliu, o dabar foto atrodo labai matytos ;) Būk isskirtinis. Sekmes ateityje :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Matytos? Tikai nesigvelbėm kažkieno kito pagalbos, todėl nežinau kur jos matytos gali būti.

   Panaikinti
 9. Suknelė gera :D o šiaip gifas labiausiai patiko :)))

  G

  AtsakytiPanaikinti
 10. Wow! Puikiai padirbėjai :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Hmm, toli tau dar iki fotografo... Jokios minties, merginos zvilgsnis praktiskai ne vienoj nuotraukoj nesimato. O apie makiaza patyliu... Geriau nustok kopint kaip kiti fotkina ir pasiskaityk kaip tai is tikruju reik daryt..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. 1) Aš nesu fotografas, beveidi. :D
   2) Jokios minties? Taip, žinoma. Tu juk tikrai geriau padarytum, ar ne?
   3) Makiažą darė Rūta ir mes juo tikrai esam patenkinti! Beto, kaip tu jį gali matyti jeigu kaip minėjai žvilgsnio beveik niekur nesimato?:D

   Okay, nustosiu kopinti, tik įdomu ką. :D

   Panaikinti
 12. Man patiko!Idomios nuotraukos, gerai menulis isipiesia. Linute , kaip visada grazi ir makiazas geras!:)Saunuoliai!

  AtsakytiPanaikinti
 13. mintis gera , spalvos levos. Nedek to efekto.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Nuotraukos būtų tikrai nieko jei ne tas modelis :D Kažkaip mergina nekažką tinka..

  AtsakytiPanaikinti
 15. Su kiekviena sakiau "wow", "woooow", "woooooooooooow", "ooooo čia geraaa" ir panašiai, tai manau pats supranti, KAIP patiko!! žiauriai drąsios kai kurios foto, nerealiai geros, suuuper! šaunuoliai!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. hahah, LABAI smagu, kad patiko! Tokios reakcijos ir norėjom, kad būtų kažkas naujesnio ir nematyto, o netik pasifotkinimas gėlytėse ar panašiai. Dar kartelį ačiū, smagu, kad patinka!

   Panaikinti
  2. kad mėgsti pats tose "gėlytėse" fotografuoti, sprendžiant iš ankstesnių fotosesijų :) jei ne gėlytėse, tai šiaip žolytėse :)

   Panaikinti
  3. Tai sakau, KAD KAŽKAS NAUJO :) ar sakiau, kad nemėgstu? Nustokit kabinėtis prie žodžių, arba rašykit privačiai nes jau atsibodo čia klausyt nesąmonių :)

   Panaikinti
 16. Puikios fotografijos, patiko. Bet labai užkliuvo tas dirbtinis mėnulis įklijuotas į porą nuotraukų. Mano nuomone, nereikėjo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Aišku, žinosiu ateičiai. Mėgstu eksperimentuoti tai ir jis ten nelabasis kampe atsirado. :D

   Panaikinti
 17. Mintis su suknute gera, bet makiažas visiškai netiko. Jei jau tokia suknelė, tai ir makiažo kažkokio drąstiško norėjosi, gal juodų lūpų! ;D Pirma foto būtų buvus dar labiau super, jei fokusas būtų labiau plaukus išryškinęs. Labiausiai patiko nuotraukos degalinėj ir prie laužo. Ir kitą kart nedėk to netikro mėnulio, man atrodo kiekviena akis tai pastebi (: Lauksiu naujų darbųų, potencialo matosi tikrai turi!

  AtsakytiPanaikinti
 18. taip sudinai atrodo tas fake menulis, zmogau, turi aki gera, naudok ja tinkamai

  AtsakytiPanaikinti

Pakomentuok!