2012 m. spalio 30 d., antradienis

Cold breath, hot coffee and autumn with Erica

Sveiki mieli tinklaraščio skaitytojai! Šiandieną norėsiu Jums parodyti naujausią mano kūrybinės grupelės darbą, t.y. Erikos fotosesiją! Ankstyvą rytą, susikrovę mylimiausią fotografavimo techniką, mes su Agne pajudėjome Marijampolės link. Atvykę nepamatėm Erikos mamos džipuko, todėl skambtelėjom ir išsiaiškinom, kad Erika pamiršo žvakidę (Kurios vistiek neprireikė, nes vėliau palikom namie žvakes:D), tai jos su mama dar nulėkė jų paimti.. Įprasta, Erika moka pamiršt daiktus. :D Bet tada darosi dar linksmiau! Šiek tiek palaukę Erikos ir jos mamos, pagaliau susitikom, ir šiltoje mašinoje patraukėm Žirgyno link. Atvykus pasitiko įdomus kvapelis, šaltis geliantis pirštus ir... Juodas, kaip iš pasakos nulipęs žirgas vardu Vėtra! Su Vėtra fotografuotis buvo labai smagu, nepaisant to, kad ji dažnai muistėsi, prukštė ir rodė akivaizdų nuobodžiavimą su mumis, keletą kadrų su ja pavyko padaryti. :> Dėkojam Erikos draugei Aistei, kad mus priėmė! Ačiū dar kartelį jai! Vėliau, beeidami į arklides pamatėm... avis! O dar prieš porą dienų Erika lyg tyčia užmetė, "Kitą kartą ieškosim avių!". Neprireikė nė kito karto. :D Nors jos buvo gana baikščios, tačiau papozuoti mielai sutiko. Vienu metu buvo truputėlį nejauku, kai jos vienu metu atsisuko į mane ir pradėjo belenkaip piktai nužiūrinėt. Pasijaučiau kaip tam siaubo filme avys žudikės, ar kažkas panašaus. :D:D:D Toliau pasistiprinę arbata ir tobulais sumuštiniais patraukėm Erikos namų link. Ten persikrovėm daiktus iš džipuko, peržiūrėjom jau esamas nuotraukas, rezultatais buvom patenkinti! Suruošę Eriką pasileidom Kalvarijos link ir netikėtai užsipirkę kavos degalinėje atsiradom... Jurgežeriuose! Nepraleidom progos ir greitai sugalvojom idėją su ežeru! Nors buvo siaubinga, kai reikėjo Erikai "užsiropšti" ant kėdės, o aš jai padėjau (chem, buvau su kedais. Prabėgant į priekį, po gerų 4 valandų grįžau namo su visdar permirkusiais batais), bet... buvo smagu! Prisijuokėm, pašąlom, bet smagiai pašąlom. :D Na ir dar įgyvendinę porą idėjų pajudėjome Marijampolės link. Pavalgę ir atsirinkę nuotraukas su Agne keliavome į Kazlų Rūdą (Ačiū Erikos mamai, kad parvežė! P.S. Žinokit ji labai faina ir jos humoro jausmas nepriekaištingas. :D), o ten liūdna gaida atsisveikinę išsiskirstėm namo... Nors ir pavargę, sušalę ir sušlapę tačiau svarbiausia - laimingi. :) Tai va, apačioj pridedu nuotraukas. :) Tikiuosi bus įdomu jas peržiūrėti.
Gerų likusių rudens atostogų! Praleiskit jas naudingai!

DSC_0135DSC_0390

DSC_0353

DSC_0233

DSC_0169

DSC_0080

DSC_0401DSC_0333
DSC_0045


DSC_0097

DSC_0002

DSC_0215

DSC_0169 (2)

DSC_0191
DSC_0174

DSC_0141

DSC_0110

DSC_0224Ačiū, kad skaitot!

P.S. Rytoj bus ir video, todėl keep looking!

105 komentarai:

 1. Labai gražu, Jauniau. Idėja super!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Israikos veido visuur vienodos.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai labai graziös nuotraukos Jauniau :) Nesveikai grazu su arkliais :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai, Pauliau! Labai fainas arkliukas, labai!

   Panaikinti
 4. Kuo toliau,tuo geriau. Jauniau,nu tu ir turi talentą. Idėja žiauriai gera, modelis puikus,drabužiai viskas dera. Tik gal kai kuriose nuotraukose kokybė nelabai,bet šiaip viskas suuper!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Su kokybė yra pora foto kur man nepatikus kokybė, bet patikęs pats rezultatas tai įdėjau, kad jau kur :} Ačiū! Nėra čia talento, čia tik darbas ir mokymąsis. :)

   Panaikinti
 5. nuostabios nuotraukos! spalvos, ta kede vandeny, ir pati mergina labai grazi, prie zirgo tokia svelni atrodo. labai gerai padirbejot, negaliu atsigrozet. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ! Stipriai apkabinu! Erika labai išvaizdi ir mergaitiška panelė:3 Ačiū dar kartelį, aa!

   Panaikinti
 6. na, šįkart ryžtuosi ir aš palikti atsiliepimą:D iš tavo visų fotosesijų ši patiko labiausiai. keliskart peržiūrėjusi nuotraukas tikrai galiu pagirt už puikų darbą. tik man užkliūna tai, kad daugumoje tavo nuotraukų labai ryškūs spalvų kontrastai, kartais perlenki su ryškumu. bet visumoje tikrai labai gražu, einu dar kart pažiūrėt:D laukiu kitų darbų :>

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Andrija! Kas dėl kontrastų... Girdėjau iš poros žmonių tai. Kiekvienas turi savo nuomonę, super, man tai patinka. Bet man tas kontrastas kažkaip... patiko. Nes jis pabrėžia mano savitumą nuotraukų. :) Gal kartais ir atrodo šiek tiek perspaustai, bet man taip patinka. O juk svarbiausia, kad patiktų pačiam, taip? :) Ačiū dar kartelį už nuomonę!

   Panaikinti
 7. Asmeniškai man, ši fotosesija paliko didžiausią įspūdį.:) Labai gražus modelis, nuotraukos šaunios.:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Viskas lyg ir gerai,bet per daug detaliu,kurios iskreipia viska

  AtsakytiPanaikinti
 9. kaip visada viskas labai nerealu!! kiekviena fotosesija vis kažkuom nustebina. įsirėminčiau net :3 eisiu ant desktopo tokias grožybes užsidėt. :D
  o šiaip ir panelė laaaabai žavi, ir idėjos. viskas nerealu! eik toliau!!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Deskopui paprašyk atsiųsiu HD kokybės nuotraukas :3 Ačiū labai, labai!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Jauniau! Man taip pat labiausiai patiko ši fotosesija, o mergina... SUPER! :) Visos nuotraukos buvo labai labai gražios :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. labai apakus as nes labai daug geru nuotrauku vienu metu, ziauriai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Šita fotosesija, viena sėkmingiausių. Idėja žiauriai gera, siūlyčiau padaryti daugiau nuotraukų su kitu "išplanavimu" (Kai modelis ne viduryje kadro). O šeip tai superrr. Jei taip tobulėsi ir toliau, galėsi varžytis su geriausiais.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Na, drįsčiau nesutikti, kad modelis visur tik viduryje. :> Bet ačiū už nuomonę! Stengsiuosi :>

   Panaikinti
 14. Geras tu vaikis esi, gražu! Vietom minusiukas modeliui už tą pačią išraišką, bet gal kai kurios nuotraukos mažu laiko intervalu darytos, dėl to ir nespėjo "veido pasikeist" :D megztinis super :))) pritariu komentarui aukščiau, pora kadrų reikėtų perdaryt, kokybės daugiau norėtųsi, bet, kita vertus, ne viskas ryškumu/detalumu/fokuso tikslumu matuojama :)

  *nutrink avims geltonus "auskarius", beveik laukinės bus :D

  beje, čia Triobiškių žirgynas? jei taip, tai pliusas tau už gražų jo arkliuko pateikimą. jei ne, tai vis tiek pliusas arkliukui :D

  o šiaip - belieka man pavydėt gražiom mergaitėm, kurios nebijo fotografuotis. yra gražių modelių su gerais fotografais :)

  p.s. čia 50 mm? (sprendžiu dilemą 35mm vs 50 mm fixas)
  p.p.s (ar kaip tai rašoma) žinau, kad 50 mm :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hahah, ačiū! Galvojau kažkaip apie kortelių nutrynimą, bet jau nutryniau grandines, tai bent tiek užteko! :D Dėl žirgyno... net nežinau žinok tiksliai, bet ŽIRGAS (ne arkliukas, Erikos mama labai juokais pyko, kad žirgą arkliu vadinom, sakė kaimietiškai skamba :D) tai labai prižiūrėtas, o kailis.. Minkštas kaip kačiuko :) Smagu kai ateina drąsios mergaitės, tikiuosi ir toliau tokių pasirodys.. :)
   Taip, čia 50mm. 35mm labiau universališkesnis, bet aš už 50mm. Ir jeigu tik pinigėliai leidžia - 1.4, nes skirtumas nuo 1.8 - akivaizdus :> Aišku ir kaina beveik trigubai didesnė. :D Sėkmės išsirenkant fix'ą!

   Panaikinti
  2. Buvo nuotraukų su tikrai įvairesnėm veido išraiškom, tik gal toks atsitiktinumas, jog išsirinkom šias!:)

   Panaikinti
  3. Išbadėję greitai atsirinkom nuotrauks ir kibom prie picų.. Taip jau gavosi, kad keletas sutapo! :D

   Panaikinti
  4. 1.4 skylė neįperkama man :) 1.8 bus gerai, be to, mano biudžetinis kūnelis neturi varikliuko viduj, tai kainą dar kilsteli
   o šiaip bijau, kad reikės su 50 mm sienom lipt, jei patalpa mažesnė

   *hehe, smagu pabūt anonimu, bet kad niekad per fb nesusirašom, tai nors čia pakomentuosiu :D

   linkėjimai,
   Gabija

   p.s. kad avių grandinės nutrintos, net į galvą neatėjo, maniau, laisvė joms :D

   p.p.s. komentarų maniakas, per 3 min. atrašei :D

   Panaikinti
  5. ppppsss (net nežinau, kaip vadint jau :D)
   prisikabinau prie išraiškos, nes, matyt, nebuvo prie ko daugiau prisikabint :D

   G

   Panaikinti
  6. Va čia ir ateina fotikų su varikliuku pliusai.. :) Na nieko, ir 1.8 neprastas, atidirbau su juo metus ir peikt negaliu, tik kaip minėjau, jeigu galimybė yra iškart geriau šokti prie geresnio :D dėl 50mm... Patalpoj su juo - sunku. :) Bet kadangi aš jį lauke naudoju pagrinde, tai nėra didelės problemos... :) Eik eik, manijake! :D Gaunu pranešimą į email'ą, tai iškart bėgu žiūrėt kokios nuomonės gaunu... :D

   Panaikinti
  7. žinau varikliukų pliusus, bet man reikėjo filmavimo ir, ne gana to, valdžia liepė imt naują kit'ą, tai ne kažką rinktis galėjau :D

   kaip žmonių nemylėtoja nežinau, kieno portretus su juo fotografuočiau :D turbūt savo žvėryną, kaip visada

   žinai, rašyčiau fb, bet tebūnie didesnis komentarų skaičius :D

   Panaikinti
  8. oh, you know me:D tiks 50mm ir žvėriukams, tiks. :) Filmavimo tai ir aš norėčiau, galvoju apie D90, bet artimiausiuose planuose įsigyti mašiną, tai fotiką atidedu iki kito rudenio :)

   Panaikinti
  9. hahah, jauniklė. :D Bus ir video iš fotosesijos, Agnė prie to kaip tik šiuo metu dirba, savo srities pažangi mokinė ji, tai turėtų būti geras darbas:3 lauksiu ir ten komentarų... :D

   Panaikinti
  10. mano superduperhipermegagretas internetas video krauna pusę metų :D galėsiu nebent parašyt "gražu"

   Panaikinti
 15. Pasiliksiu anonimu, bet WOW..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kodėl? Žmonių su asmenybe komentarai daug mielesni, nesvarbu ar tai būtų kritika ar pagyrimai. :) Vienu ar kitu atveju - ačiū!

   Panaikinti
 16. O dabar esminis klausimas. kodėl blogo backgrounde canonai? :O

  G

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. todėl, nes aš ne fotofobas:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Man patinka tiek nikon tiek canon, tik nikon, truputėlį labiau:) Nieko prieš canonus neturiu ir tikrai neesu vienoj iš tų canon vs nikon stovyklų:)

   Panaikinti
  2. hehe, geras žodis, fotofobas :D gal fotofobas labiau tiktų tiem, kas fotografuotis bijo :D arba išvis, šviesos baimė (siaube, žiauru būtų)

   rimtai? kažkaip visą laiką maniau, kad tu tik už nikon :D man irgi ne firmoj esmė :)

   Panaikinti
  3. Na, aš už nikon, bet canon gi irgi fotoaparatai... :) :D Geras žodžis, geras. :D

   Panaikinti
 17. Nuotraukos tai nerialios ;)aš netikėjau kad jos bus tokios wow...!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. smagu girdėti!! Aiste, pridėk mane į fb, atsiųsiu taviškes nuotraukas. :)

   Panaikinti
 18. pilna tobulų nuotraukų !!! kelias net ant sienos pasikabinčiau su mielu noru :))

  AtsakytiPanaikinti
 19. O varge,kaip faina, kaip gražu,kaip elegantiška! Nuotraukos nuostabios ir visa fotosesija kažkas magiško. :o ? Neabejotinai mano favoritė iš visų buvusių fotosesijų. <3 Nežinau ką dar pasakyt,kad parodyčiau kaip man patinka!

  AtsakytiPanaikinti
 20. jezau marija,kaip grazu!!!saunuolis Jauniau!!!

  AtsakytiPanaikinti
 21. vau vau vau nuostabiai !
  Gali priminti koks tavo fotoaparatas? Ir objektyvus kokius naudoji?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai, labai smagu girdėti!
   NIKON D80 ir nikkor 50mm 1.4 objektyvas:)

   Panaikinti
 22. kai tiek komentarų, dar vienas turbūt nieko nebereiškia, bet... wowow! jau tokios nuostabios nuotraukos, išpūtus akis žiūriu. ypač tos ežere :33

  AtsakytiPanaikinti
 23. Kiek mokėjai už savo fotoaparatą? Kur pirkai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dabar tiksliai neatsimenu, bet nemažai. Siunčiausi iš UK, Londono aš jį. :)

   Panaikinti
 24. Tinklapio kažkokio ? :)

  AtsakytiPanaikinti
 25. daaaaamn, jūs esate šaunuoliai! magiška viskas, Erika kartkartėmis netgi atrodo kaip antgamtinė būtybė, miško fėja. manau, kad puikiai padirbėjot, einat tik pirmyn. nuostabus modelis, nuostabus fotografas ir negaliu nepagirti Agnės, kuri susuko tokį gražų, šiltą video. keep it up!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. AČIŪ už tokius gražius žodžius! Skaiau, šypsausi, šypsausi ir vėl šypsausi. Tikrai malonu girdėti, kad patinka!

   Panaikinti
 26. Tikrai labai ačiū visiems už tokius nuostabius komentarus, džiaugiuos, jog ir antra fotosesija su Jauniumi pavyko! Ačiū, Jauniau!

  P.S. nebijok pasvajot jog fotografija gali iš hobio virst į nesibaigiantį gyvenimą su fotoaparatu rankose, labai džiaugiuos už tave!:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Erika! Man taip lengva ir smagu su tavimi dirbti:3 Dar kartosim vistiek!
   Neeee, tai tik hobis!

   Panaikinti
 27. Lov u.
  Nuostabios nuotraukos, tikrai :)

  AtsakytiPanaikinti
 28. Kokį kaip pirmą veidrodinį rekomenduotum nikon D80?

  AtsakytiPanaikinti
 29. pataaaaaark kokį pasirinkti pirmą veidrodinį................ačiū !!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežinau Tavo poreikių, todėl taip lengvai tikrai nepasakysiu. Bent jau sau tai pirkčiau D90

   Panaikinti
 30. labai gerai ! orginalu ir kokybiška.modelis irgi,aišku, savo padarė: ))

  AtsakytiPanaikinti
 31. super, Erika saunuole su originalumu ir viskas labai graziai cia :))

  AtsakytiPanaikinti
 32. Tiesiog nuostabu . O dar atsižvelgiant į tavo amžių .. Tikrai nustebau, kad tai ne profesionalaus , didelę fotografo patirtį turinčio žmogaus darbai . Juk tau tik septyniolika, o darai tooookius dalykus . ! Labai žaviuosi tavimi ir linkiu sėkmės . ^^

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. wow wow wow wow kaip ačiū!!!!!! Heheh, smagu girdėti, kad mano darbus laikai TOKIAIS kokybiškais. :> Ačiū pačiū dar kartelį, stengsiuosi ir toliau nenuvilti!

   Panaikinti
 33. Nuostabios nuotraukos! Mergina pasaka.. Visa fotosesija nereali, kaip is stebuklu salies!

  AtsakytiPanaikinti
 34. Puikios nuotraukos! Tiesiog grazu ziureti. :) (Labai sarkastiskai nuskambejo, bet sakau tiesa. ^^)
  Tik kai kurias nuotraukas sugadinai su editinimu. Pvz. 8 nuotraukoje nuo apacios, manau nereikejo deti tu juosteliu, o palikti vietisa spalva. Kai kur kiek truksta kokybes. Bet siaip viskas labai puiku! Saunuolis! Laukiu daugiau darbu. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o man kaiptik patinka ta juostelė. :) Ačiū už nuomonę. :)

   Panaikinti
 35. wow! tooobulos nuotraukos! kaip is pasakos..

  AtsakytiPanaikinti
 36. Tobulos !!!! Tikrai tikrai! Saunuolis !

  AtsakytiPanaikinti
 37. Kažkada sakiau, kad turėtum fotkinti labiau su mintim, dabar žodžius atsiimu ir nebeturiu prie ko prikibt...:) Taip ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 38. Aptikau netikėtai tavo blogą! nuotraukos tikrai širdį glostančios, pati kažkada buvau susidomėjusi fotografijos menu, būtu smagu pabendrauti su tavimi :)Super foto

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip smagu girdėti tokius žodžius! O kodėl apleidai tai? Na, žinoma, mane irgi dažnai aplanko krizės ir norisi viską mest, trint lauk, bet kažkaip paskui aprimstu.. :) Niekas nedraudžia užkalbinti!

   Panaikinti
 39. nuotraukos kaip visada nuostabios,o idėja nepaprasta ^^ su kuo koreguoji nuotraukas? :o

  AtsakytiPanaikinti
 40. Kažkokios psichodelinės nuotraukytės... Bet įdomiai. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. hehe, svarbu sukėlė kažkokias asociacijas. :) Ačiū!

   Panaikinti
 41. Jauniau, Tu tiesiog neįtikėtinas. Nuotraukos nuostabios, ypač su avimis ir baldais vandenyje. Puikus modelis, labai tinkamai parinktos vietos ir apranga. Tiesiog gražu žiūrėti, kaip tobulėji. :)
  P.s. tikiuosi dar kada susimatysim skautų stovykloje. Che che. :D

  AtsakytiPanaikinti
 42. Ačiū, ačiū labai! :3 o dėl P.S. tai tiikrai nemanau, bet gal kurnors šiaip kada susitiksim!:>

  AtsakytiPanaikinti
 43. Kaip ir jau sakiau... Įsimylėjau :DDD E.J. :>

  AtsakytiPanaikinti
 44. Osam nuotraukos, ypač tos vandeny!
  Neveltui misteris E.J. taip tave išgyrė!:}

  AtsakytiPanaikinti

Pakomentuok!