2012 m. gruodžio 7 d., penktadienis

eksperimentai ir nauja tinklaraščio nuoroda!^Puikiai tinka šio įrašo nuotraukoms įgarsinti
Sveiki, skaitytojai!

Visų pirma norėčiau pasveikinti jus su atėjusia žiema! Nežinau kaip jūs, bet aš jos tikrai laukiau, kadangi tai mano megstamiausias metų laikas. Taip pat atsinešu ir dar vieną naujieną, kurią jau senai brandinau, bet tik prieš porą dienų užsispyriau įgyvendinti. Nuo šiol mano adresą galėsite pasiekti įvesdami į savo naršyklę tiesiog jnac.eu ! Senąja nuoroda jauniuslt.blogspot.com tinklaraštis bus nukreipiamas čia, bet kam vargintis vesti tokį ilgą adresą kai galima tai padaryti žymiai greičiau ir patogiau?:)
Na, o dabar pereikim prie tikrosios įrašo esmės.
Juokinga, tačiau kol lauke buvo šilta, niekaip neprisiruošiau išsiropšti laukan vakare pafotografuoti žvaigdžių. Kai termometro stulpelis nukrito žemiau -10laipsnių, atsirado noras kažką padaryti. Na tai ėmiau ir padariau. :D Tiesą pasakius tai pirmas mano bandymas fotografuoti žvaigždes. Apskritai, žvaigždės yra tikrai įdomios. Prisiminus molėtų observatoriją iškyla tiek stulbinamų vaizdinių... Na, o grįžtant į Kazlų Rūdos apylinkes, apačioje pridedu keletą nuotraukėlių iš šiandienos šalto vakaro :) Idėjos ar kažko įmantraus neieškokit, tiesiog. :) Fotošopo fanatikams, jokio fotošopo čia nėra! Tiesiog, fotoaparatas su ilgu išlaikymu ir stovas. :>
Tai tiek!

P.S. Žvaigždės išsilieję dėl vienos elementarios priežasties - žemė sukasi. :D O nustačius ilgą išlaikymą gaunasi, kad galime įamžinti žvaigždžių judėjimą. :)

1

5
3
2

4

3 komentarai:

Pakomentuok!